O nás – co umíme

Firma ALtechnologies s.r.o. se od počátku své existence zaměřuje na řešení specifických výrobních a technologických problémů z následujících oborů a oblastí výroby:

  • Strojírenství  – přesná jemná mechanika, zajišťujeme mikroobrábění konvenční i CNC, Vyrábíme také malé speciální nástroje (výstružníky, mikronože, navrtáváky apod).  Jsme specialisty na výrobu odvalovaných ozubených kol malých rozměrů. Nabízíme poradenskou činnost se zaměřením na návrh a přesnou výrobu malých součástí.   Zajišťujeme poradenství a konzultace v oboru technologičnosti konstrukčních návrhů. Dále poskytujeme poradenství z oboru CNC obráběcích technologií se zaměřením na méně nákladná řešení. Zabýváme se konstrukcí malých obráběcích strojů, návrhem jejich prvků (vřetena, posuvy, pohony atd.)
  • Elektronika – návrhy jednoduchých obvodů a aplikací z oboru Audio (zesilovače, reprosoustavy, aj.) a osvětlovací techniky (návrhy designu a výrobních technologií pro kvalitní LED osvětlení). Poskytujeme také poradenství z oboru CNC řízení malých obráběcích strojů včetně návrhu výběru vhodných automatizačních komponentů (krokové motory, serva, budiče, drivery, řídící jednotky atd…)
  •  Optika – zajišťujeme speciální technologie výroby povrchových odrazných vrstev, polopropustných barevných filtrů a výrobu dílů z tepelně odolných skel (goba do projektorů, tepelně namáhané průzory, povrchově nakovená zrcadla pro lasery apod.
  • Designujeme a vyrábíme luxusní psací potřeby, komponenty a doplňky pro filmovou techniku a optiku
  • Návrhujeme RC modely, železniční modely, autodráhové modely,  hračky a jejich součástky, zajišťujeme jejich výrobu (RC modely automobilů, díly pro železniční modeláře, díly pro autodráhové modeláře aj.) Provozujeme modelářský e-shop www.rcmicrocars.eu a blog www.alsracing.net
  • Dodáváme maloobjemově (pro drobné spotřebitele z řad modelářů a hobby kutilů) široké spektrum technických konstrukčních materiálů (dural, mosaz, ocel, plasty apod.), levné nářadí nejen pro obrábění, přípravky pro montáž modelů a hraček.